Jeśli jesteś zainteresowany dokładną ceną abonamentu za miesięczny wynajem u nas systemu ERP/CRM, dla całej firmy, to wynosi ona dokładnie tyle co jeden dzień wynajmu… samochodu

A czy będzie to miejski, trzydrzwiowy hatchback czy dostawczak to.. zależy od potrzeb. Prawda?

U nas cena również zależy… i jest ustalana indywidualnie dla każdej firmy na podstawie rozmów o jej potrzebach, prezentacji systemu oraz omówieniu scenariusza korzystania z niego przez różnych użytkowników.

Cena jest bowiem zależna nie tylko od liczby użytkowników, ale od tego których konkretnie funkcji używają.

Nie oferujemy też cennika modułów. Bo okaże się, że akurat pech chciał, iż kilkudziesięciu robotników na budowach potrzebuje po jednej funkcji z kilku osobno płatnych modułów. 

Jesteśmy świadomi, że każda firma działa w swój niepowtarzalny sposób i zarówno kilkuosobowa kadra zarządzająca, kilkunastu kierowników oraz kilkudziesięciu  robotników  korzysta z różnych zestawów funkcji.

U nas, dzięki temu podejściu, jedno stanowisko szeregowe może mieć o wiele niższą cenę abonamentu niż dla kadry kierowniczej.

Dlatego najpierw porozmawiajmy, później zobacz jak chciałbyś wdrożyć system w swojej firmie, a wtedy dobierzemy cenę, która usatysfakcjonuje obie strony.