BudownictwoHotelarstwoSzkolnictwoStrony InternetoweO nasKontakt
 


     Oferta

     Porównaj z innymi

     Wygląd programu

     Pobierz program

     Cennik

     Najczęściej zadawane
     pytania

     Zamówienie

Ocena opisowa : Pobieranie programu

W związku z ogłoszonym we wrześniu 2019 roku nowym wzorem świadectw,
jest dostępna nowa wersja 6 naszego programu na rok szkolny 2019 / 2020.

 

super_cenzurka_ver_6.1_instalator.exe  (Wersja 6.1 zawiera poprawiony Arkusz Ocen)


Używanie nowej wersji wymaga odpłatnej aktualizacji kodu aktywacyjnego. Tak jak to miało miejsce w roku 2018 i 2011. Szczegóły w zakładkach "Cennik" oraz "Zamówienie".


Przed instalacją nowej wersji należy odinstalować starszą wersję.
(guzikiem "Odinstaluj" na dole głównego okna programu z widokiem danych klasy)

W zakładce KONTAKT jest nowy numer telefonu w sprawie zamówień i uwag.

Starsza wersja z 2018 roku super_cenzurka_ver_5.1_instalator.exe 

Można pobrać wersję demonstracyjną programu w celu podjęcia decyzji o jego zakupie.

Wersja demonstracyjna różni się od komercyjnej brakiem możliwości zapisywania wprowadzonych danych oraz napisem "WERSJA DEMONSTRACYJNA" na każdej drukowanej stronie.

Wersja komercyjna programu i wersja demonstracyjna to ten sam plik do pobrania. Po zarejestrowaniu (wpisaniu numeru licencji) wersji demonstracyjnej przechodzi ona w tryb wersji komercyjnej.

Razem z programem jest dostarczany przykładowy plik klasy zawierającej kilku uczniów mających zapisane dostępne oceny, które można dowolnie modyfikować w celu nauki obsługi programu, jak i sprawdzenia jego możliwości. Po zainstalowaniu programu plik przykładowy znajduje się w komputerze po kliknięciu guzika "Odczytaj klasę", a następnie guzika "Z komputera". Jego nazwa to "Anna Nowak (p)". Po zakupie wersji komercyjnej nie należy w nim przechowywać informacji o prawdziwych uczniach.

Program ma wielkość 3 Megabajty - orientacyjny czas pobierania z internetu dla większości komputerów to najwyżej kilka sekund.

Należy kliknąć w poniższą nazwę programu. Jeśli komputer zapyta : "Otwórz" czy "Zapisz" proszę wybrać "Zapisz". Następnie po ukończeniu pobierania proszę wybrać "Otwórz".

Jeśli w komputerze jest już zainstalowany program Super-Cenzurka to przed pobraniem kolejnej wersji należy usunąć obecny w komputerze guzikiem "Odinstaluj" znajdującym się w głównym oknie programu.

Po instalacji nowszej wersji komercyjnej stworzone przez Państwa pliki z ocenami zostaną zachowane jednak zalecamy sporządzenie ich kopii zapasowej w innym folderze niż używany

Instrukcja instalacji programu Super Cenzurka ver. 4

 1. Jeśli program był juz używany w poprzedniej wersji: zapisać dane o uczniach w bezpiecznym miejscu np.: Moje Dokumenty, Pulpit, Pendrive.
 2. Zamknąć wszystkie programy używane w komputerze.
 3. Odinstalować starą wersję programu Super Cenzurka.
 4. Uruchomić pobrany z internetu program Super Cenzurka lub włożyć płytę CD z programem.
 5. Postępować zgodnie z poleceniami programu instalacyjnego.
  W czasie standardowej instalacji ( większość przypadków ) wystarczy naciskać myszką na guziki „Dalej”, „Tak”, „Instaluj”, „Zakończ”
 6. Po pomyślnym zakończeniu instalacji programu proszę nacisnąć myszką dwa razy ikonkę programu „Super Cenzurka” znajdującą się na pulpicie.
 7. Przy pierwszym uruchomieniu programu pojawi się okienko w którym będzie wybór: REJESTRACJA lub  WERSJA DEMONSTRACYJNA
 8. Nacisnąć myszką guzik REJESTRACJA
 9. Wpisać w pierwszym polu edycji imię i nazwisko wychowawcy, które pojawią się na drugiej stronie świadectwa.
 10. Wpisać w drugim polu edycji numer licencji (kod aktywacyjny) programu podany przez nas.
 11. Nacisnąć myszką guzik REJESTRACJA
 12. Po chwili program powinien się uruchomić jako wersja pełna.
 13. Jeśli wpisano nieprawidłowe imię i nazwisko lub kod należy zarejestrować się ponownie klikając w guzik "REJESTRACJA PROGRAMU".