BudownictwoHotelarstwoSzkolnictwoStrony InternetoweO nasKontakt
 


     Oferta

 

Aplikacje na zamówienie:

Tworzenie aplikacji na zamówienie

Często w firmach są wykorzystywane arkusze kalkulacyjne Excel, w których są przechowywane duże ilości danych i tworzone bardzo skomplikowane zależności przeliczeń między arkuszami, kolumnami, czy pojedynczymi komórkami. .

Dodatkowo musi mieć do nich dostęp kilka osób z różnych miejsc, czasem poza firmą. Każdy użytkownik powinien mieć inne uprawnienia dostępu i powinien pozostawać ślad po wykonanej przez niego operacji.

Pewnego dnia Excel już przestaje już sobie radzić z powierzonym mu zadaniem.

Wtedy zaczynają się poszukiwania gotowych rozwiązań. Jednak często okazuje się, że dostępne na rynku aplikacje nie pasują do wypracowanego przez lata modelu działania firmy.

To czas by zwrócić się ku programom dedykowanym konkretnym rozwiązaniom.

Może to być program desktopowy, czyli uruchamiany bezpośrednio w systemie Windows lub aplikacja internetowa dostępna w przeglądarce.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji i z pewnością będziemy mogli wyjść naprzeciw Państwu potrzebom.

Zmiany lub dodatki do już istniejących aplikacji

Często mają już Państwo zakupiony program, z którego są ogólnie zadowoleni ale przydałyby się pewne zmiany.

Jeśli używany program jest popularny na rynku, to z pewnością umożliwia dodawanie do niego tzw. wtyczek (pluginów). Jest to okazja, by skorzystać w tych możliwości i dokonać jego rozbudowy.

Programy do importu / eksportu danych.

Zdarza się, że po zakupie nowego programu trzeba zaimportować dane ze starego lub z innych źródeł. Jeśli tych pozycji są tysiące, to ręczne wprowadzenie może trwać tygodniami i być obarczone błędami.
Możemy wykonać aplikację importującą dane do nowych programów księgowych, handlowych, magazynowych itp. oraz eksportującą dane z prawie wszystkich programów.